052-8778609

 
 


חיפוש :

נישואים של כעס

 נישואים של כעס .
 
אצל זוגות אחדים  הכעס עלול לעשות את פעולתו המזיקה בשקט , ואילו אחרים סובלים משום שאינם יכולים לעשות בכעס שימוש מועיל . בין שהוא גלוי ובין שהוא סמוי , התוצאה נטו של שני סוגי הכעס היא שהם מונעים מאיתנו לקבל את מה שאנו רוצים וזקוקים לקבל מהקשרים האינטימיים שלנו. שניהם יוצרים מתח ביחסים האינטימים שלנו . שניהם גורמים לנו סבל. שניהם הופכים את חיי הנישואים שלנו לפשרות רגשיות.
גמישות , הסתגלות , ספונטניות , יצירתיות ,שמחה, התלהבות ,התרוממות רוח , מיניות , תשוקה - כל האיכיות שמביאות הנאה לחיי נישואים - נופלות קורבן לנוקשות המובנית במעגל הכעס.
זוגות יכולים לפרוץ את המבוי הסתום שבנישואים של כעס , אז זה לא קורה בשיחות מוטיבציה , הטפות מוסר , עצות , הכוונות , כללים , תוכחות , סיסמאות , או גערות . אנחנו צריכים לפתח תובנה . אנחנו צריכים להיות מודעים לעצמנו , לדעת למה אנו לכודים בלפיתה ההרסנית של נישואים של כעס. אנחנו צריכים לדעת  אילו כוחות לא נודעים כופים עלינו סגנון אהבה מסוים של כעס . שבירת מעגל מיותר של כעס  לא תיתכן עד שנבין לגמרי מדוע בכלל יש לו אחיזה כזאת עלינו . במובן מסוים לא נוכל להגיד לא לנישואים של כעס עד שנבין מדוע אמרנו כן.
 
מודעות עצמית כזאת היא מרכיב הכרחי לשינוי נישואים של כעס לשותפות מועילה ומהנה יותר. תובנה היא הדרך שבאמצעותה נוכל לגלות מני באמת " הפיסה החסרה " . פריצת הדרך לתובנה משנה את פני הדברים  . ותובנה משנה אותנו.
 
יועץ נשואים , מטפל זוגי , יועץ זוגי הם אנשי המקצוע  שיכולים לסייע לכם בכך וכל דחיה מיותרת.

טואול - בניית אתרים באינטרנט