052-8778609

 
 


חיפוש :

יעוץ זוגי לפני נישואים

יעוץ זוגי לפני נישואים
 
לפעמים יכול להיות קליק בין שני אנשים, היכולים לראות זה בזו אפשרות לזוגיות פוטנציאלית. הבעיה היחידה שעומדת ביניהם לבין להפוך לזוג מן המניין יכולה להיות בעיית הקצב, כל אחד מבני הזוג ירצה להתקדם בקצב מסוים שלא בהכרח יהיה מקובל גם על האדם השני. זה יכול לבוא לידי ביטוי בכל מיני שלבים של הקשר, זה יכול להגיע בתחילתו של הקשר בשאלה מתי מגיע הזמן של היחסים להפוך לאינטימיים יותר וזה יכול גם להגיע בשלבים קצת יותר מאוחרים כמו מתי עוברים לגור ביחד או מתי כבר מגיע הזמן למסד את הקשר ולהתחתן.
ישנם סיבות רבות בהם אנשים התנהלו בקצב מסוים בקשר מסוים. זה יכול להיות בגלל שהם לא בטוחים באותה זוגיות ורוצים לבדוק אותה טוב טוב לפני שהם עושים את הצעד הבא. זה יכול להיות בגלל פגיעות מהעבר ומטעויות שהם לא רוצים לחזור עליהם. זה יכול להיות בגלל אמונה או מחשבה שעדיף שדברים יתנהלו בקצב כזה או אחר לטובת הקשר ואלו יכולות להיות סיבות רבות אחרות. לא משנה מה הסיבה לכך, אם בן הזוג רואה את הדברים אחרת וחושב שקצב ההתקדמות בקשר צריך להיות שונה, זאת יכולה להוות בעיה ואולי כדאי לשקול לפנות לקבלת ייעוץ זוגי מאיש מקצוע שייתן לבני הזוג את הכלים והעצות לפתור את הדברים הללו.

חבל לסיים קשר פוטנציאלי טוב רק בגלל הבדלים בגישות או בקצב ההתקדמות. אז נכון שאם אחד מבני הזוג חושב שצריך לחכות 5 שנים עד שמתחתנים והאחר לא מבין למה צריך יותר משנה, זה יכול להיות מאוד בעייתי. אבל שווה לנסות לפחות לפתור את זה באמצעות ייעוץ זוגי .אצל יועץ זוגי יוכלו  בני הזוג לקבל את הכלים איך מוצאים את דרך האמצע המשותפת ומוציאים אותה לפועל, בעיקר אם יש ביניהם אהבה ורצון להמשיך את הקשר .

טואול - בניית אתרים באינטרנט